контакт

КРУКС ДОО

070429514

contact@crux.mk

Ул. Христо Татарчев 33 Скопје

Имате прашања?

ИСПРАТЕТЕ НИ ПОРАКА

Често поставувани прашања:

⦁ Нарачувањето се одвива во неколку едноставни чекори.
На почетната страна кликнете на категоријата “Производи”. Одберете кој продукт сакате да го нарачате и кликнете на него. Впишете ја количината што сакате да ја нарачате и кликнете на копчето “Додади во кошничка”. Откако ќе го додадете, клинете на “Види кошничка” или директно на симболот со кошничката во десниот горен агол. Доколку имате купон впишете го во полето “Купон код” и ако е се’ во ред со Вашата нарачка кликнете на “Продолжи кон плаќање”. Пополнете ги деталите за наплата и кликнете “Нарачај”.
Откако ќе се процесира Вашата нарачка, за истата ќе добиете потврда.

Одберете го производот кој сакате да го нарачате, пополнете ги податоците и кликнете на копчето “Нарачај”. 

Откако ќе се процесира Вашата нарачка, за истата ќе добиете потврда.

– Нарачката се подготвува и е доставена на Вашата адреса 2-5 работни денови.

– Да, имаме соработка со следниве локали:

– Продавници за здрава храна Бако (Скопје, Велес, Прилеп, Битола, Струга, Охрид)

– Ла Нои (Карпош, Скопје)

– Продавница за здрава храна Моринга (Аеродром, Скопје)

– Пчелни производи и здрава храна Хепи (Кисела Вода, Скопје)

– Пиљара Алек (Ново Лисиче, Скопје)

– Пиљара Аце Пром (Кавадарци)

– Нутрино (Гевгелија)

– Булевар (Битола)

– Апи Центар (Битола)

– Fruit Box (Битола)

– Пакет.мк

– Art & About (Центар, Скопје)

– Рептил Маркети (Аеродром, Црниче, Млечен, Влае)

– Монтенегро Маркети (Гостивар)

– Домато.мк 

– Појавата на масло е природна, затоа што не користиме никакви додатоци при подготовката на путерите, така што тоа е добар знак и доказ дека путерот е навистина 100% природен. Ви препорачуваме кога ќе ја забележите оваа појава, убаво да промешате и повторно ќе ја добиете хомогената структура.

– Има безброј комбинации во кои може да ги додавате, без разлика дали е тоа солена или слатка храна. Најчесто се користат како додаток во смути, овесни каши, салати, десерти/ подготовка на колачи, на интегрално лебче, со јаболко, банана или овошје кое го преферирате.

Shopping Cart
X